O mnie

Grafiką komputerową interesuję się od kilkunastu lat. Ciągle ćwiczę swoje umiejętności oraz chcę się rozwijać dalej. Współpracuję między innymi z klientami indywidualnymi oraz fundacjami prozwierzęcymi, projektuję wygląd stron www, katalogi, ulotki, wizytówki itp. W grudniu 2010 roku ukończyłam szkołę wyższą na kierunku grafiki komputerowej z tytułem inżyniera. Latem 2011 r. pracowałam w małej firmie w Wielkiej Brytanii, gdzie poznałam obowiązujące trendy w dziedzinie grafiki komputerowej i fotografii, oraz nauczyłam się obsługiwać platformę WordPress.

Z fotografią miałam do czynienia od najmłodszych lat dzięki mojemu Ojcu, który zaraził mnie pasją do fotografii. To dzięki niemu poznałam tajniki zarówno fotografii analogowej jak i cyfrowej. Miałam szczęście uczyć się fotografii na aparatach analogowych, dzięki czemu zdobyłam niezbędne doświadczenie w operowaniu światłem – tak istotnym w tej dziedzinie. Fotografuję plenerowe sesje ślubne i projektuję fotoksiążki.

Skończyłam półroczny staż w Agencji Wydawniczo-Reklamowej w Ostrowie Wielkopolskim na stanowisku grafika komputerowego, moim obowiązkiem było przede wszystkim projektowanie reklam, skład i łamanie tekstu do gazety oraz jej przygotowanie do druku.

Pod koniec 2013 roku zaczęłam współpracę z firmą projektującą opakowania produktów spożywczych. Skończyłam kurs DTP i poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku. Poznałam dostępne materiały oraz technologie pozwalające uzyskać niestandardowe efekty pozwalające wyróżnić firmę na rynku.

Od lutego 2015 zaczęłam pracę na stanowisku Grafik komputerowy/Specjalista DTP w firmie zajmującej się wydrukami wielkoformatowymi i identyfikacją wizualną.

Jeśli zaciekawiły Cię moje prace, zapraszam do kontaktu.